درباره‌ما
دفتر کار صندوق البرز
سخن مدیر عامل
اعضای شرکت
اهداف سازمان
توانایی و تخصص
اطلاعات هویتی
گواهینامه ها

به صندوق البرز خوش آمدید

سال 1399 با مشارکت شرکت‌های معتبر صنعتی استان البرز با هدف حمایت از نخبه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، صندوق پژوهش و فناوری استان البرز تاسیس گردید. همواره در این اندیشه هستیم که خدمات کاملی در راستای رفع نیازها و کاهش دغدغه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و صنعتی ارائه نماییم.

از بدو فعالیت و در چارچوب اساس‌نامه صندوق‌های پژوهش و فناوری خدمات مالی و اعتباری به شرکت ها را ارائه می‌نماییم اما برای تکمیل زنجیره خدمات خود ضعف‌های موجود در زیست بوم نوآوری را شناسایی کرده‌ایم و در راستای این نگرش دریافتیم که برای افزایش توان شرکت‌های نوپا و همچنین کاهش هزینه‌های تولید، وجود یک شرکت بازرگانی جهت واردات مواد اولیه مورد نیاز و پیشبرد فرآیندهای فروش داخلی و صادرات محصولات دانش بنیان، مفید خواهد بود.

همچنین با آگاهی از عدم اتصال ایده و صنعت به یکدیگر و کاستی‌های ایجاد شده، با هدف رفع نیازهای اساسی در بخش تحقیق و توسعه، رفع نیازهای نوآورانه صنایع و حل چالش نیاز اساسی شرکت‌های نوپا در ایجاد خط تولید، وجود مرکزی با هدف اتصال بین ایده و دانشگاه به صنعت را ضروری دانستیم.

برای تحقق این هدف، شرکت تولیدی بازرگانی خلق آفاق را تاسیس کردیم تا در خرید مواد اولیه، فروش داخلی و صادرات محصولات دانش‌بنیان فعالیت کنیم و این خلا موجود در زیست‌بوم را رفع نماییم و همچنین با تاسیس اولین مرکز توسعه و تولید قراردادی (CDMC) در کشور، در کنار تیم‌های جوان و نخبه قرار می‌گیریم و خدمات متنوعی از شتابدهی تا تولید قراردادی را ارائه خواهیم کرد. ما امروز مدعی هستیم که تنها مجموعه‌ای در ایران عزیزمان هستیم که خدمات جامع از صفر(شتابدهی) تا صد(صادرات) را برای شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌نماییم و با آرمان حفظ نخبه‌های کشور فعالیت خود را ادامه خواهیم داد و در این مسیر، تجربه گران‌بها و شبکه ارزشمند سهام‌داران خود را در کنار خود خواهیم داشت.

شعار ما ” ما فرصت فراهم می‌کنیم “

دفتر کار صندوق البرز

ساختمان صندوق پژوهش و فناوری استان البرز(مرکز هم‌آفرینی شهید سلیمانی) در اسفند 1401 با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و رئیس جهاد دانشگاهی افتتاح گردید. این ساختمان در 4 طبقه و در 7400 متر زیربنا احداث شده است که طبقات هم کف، اول و دوم در اختیار 11 مرکز توسعه و تولید قراردادی تخصصی قرار خواهند گرفت. طبقه سوم و چهارم آن نیز در اختیار واحدهای صندوق پژوهش و فناوری استان البرز قرار گرفته است.

تصاویر دفتر صندوق البرز

سخن مدیرعامل

علیرضا باباخان

مدیرعامل صندوق البرز

صندوق پژوهش و فناوری استان البرز به عنوان یکی از بزرگترین صندوق‌های پژوهش و فناوری در زیست بوم نوآوری کشور همواره در تقویت نوآوری، پیشرفت اقتصادی و تبدیل طرح‌های پیشگامانه به سرمایه‌گذاری‌های موفق با ایجاد ارزش پایدار اهتمام ویژه دارد. ما متعهد به ساخت آینده‌ای هستیم که در آن:

  • طرح‌های امیدوارکننده در یک محیط با ثبات برای کارآفرینان به سرعت پرورش می یابند و به سمت تجاری سازی موفق و پایدار پیش می‌روند.
  • با تقویت مهاجرت معکوس و ایجاد فرصت‌های شغلی نسبت به حفظ و بکارگیری سرمایه‌های انسانی متخصص، نخبه و مهارت دیده عمل می‌شود.
  • با پُرکردن شکاف بین تامین مالی و نوآوری، میراثی از استارت‌آپ‌های موفق در اقتصاد دانش‌بنیان استان البرز را ایجاد کرده که منتج به حل چالش‌های صنعتی و ارتقای بهره‌وری صنایع کشور با کمک شرکت‌های دانش بنیان می‌گردد.

“اجازه دهید با هم این سفر متحول کننده را آغاز کنیم، فرصت ایجاد کنیم، به رویاها و آرزوهای کارآفرینان دامن بزنیم، و آینده‌ای را شکل دهیم که در آن نوآوری هیچ حد و مرزی نمی شناسد”

اعضای شرکت

حسن محمدعلی‌زاده

رئیس هیئت مدیره

کارشناسی مهندسی کشاورزی دانشگاه ارومیه، رئیس هیئت مدیره مهگل، رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی هشتگرد، نائب رئیس انجمن کارفرمایی تولید کنندگان خامه کشور، رئیس هیئت مدیره انجمن کارفرمایی کره گیاهی کشور.

شاهین ظهوری

نایب رئیس هیئت مدیره

دکترای عمران دانشگاه تهران، مدیرعامل شرکت آپتوس ایران، عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی البرز، عضو هیئت رئیسه کمیسیون کسب وکارهای نوین ودانش‌بنیان اتاق بازرگانی ایران.

امیررضا برکتین

عضو هیئت مدیره

مدیرعامل شرکت تولید ملزومات برق، عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی سپهر نظرآباد، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه خدمات فوق تخصصی ترانسفورماتور پارس.

مهدی عباسی

عضو هیئت مدیره

کارشناس ارشد الهیات و معارف اسلامی، کارشناس ارشد مدیریت پژوهش، رئیس پارک علم و فناوری استان‌ البرز، دبیر‌ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان البرز.

مرتضی کوهنورد

عضو هیئت مدیره

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی البرز، عضو هیئت رئیسه کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران، رئیس انجمن صادرکنندگان استان البرز، رئیس کمیسون پارافین و فرآورده های اتحادیه نفت، گاز و پتروشیمی.


بیژن مرادی

مدیر ارزیابی
داخلی 1020

حسن رحیمی

مدیر مالی و حسابداری
داخلی 1060

یزدان پروین پوررحیمی

مدیر پشتیبانی
داخلی 1008

سجاد کاظمی

مدیر توسعه کسب‌و‌کار
داخلی 1004

امین قشونی

مدیر مرکز هم آفرینی وینوا
داخلی 1104

حامد ابوالحسنی

کارشناس روابط عمومی
داخلی 1003

آرش حسینی رضایی

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات
داخلی 1080

سهیلا خیری

مدیر داخلی
داخلی 1002

سیدابوالفضل موسوی

کارشناس ارشد ارزیابی
داخلی 1021

محسن برزو

کارشناس ارشد مالی و حسابداری
داخلی 1061

حامد صفری‌مهر

کارشناس صدور ضمانت‌نامه
داخلی 1026

فرشید ولی‌زاده

کارشناس ارزیابی
داخلی 1042

کسری جهانی

کارشناس ارزیابی
داخلی 1044

حانیه آرام

کارشناس سرمایه انسانی
داخلی 1005

حنانه آقاصفری

کارشناس ارزیابی
داخلی 1041

مهدی قاسمی

کارشناس ارزیابی
داخلی 1043

هما طالب رجبی

کارشناس ارشد توسعه کارآفرینی وینوا
داخلی 1103

شهریار تیموری

کارشناس مالی و حسابداری
داخلی 1065

سینا محمدی

کارشناس مالی و حسابداری
داخلی 1064

مهدی عبدالملکی

کارشناس مالی و حسابداری
داخلی 1062

ناصر کریمی

کارشناس ارزیابی
داخلی 1023

الهام زارع

کارشناس مالی و حسابداری
داخلی 1063

کامیار غفوریان

کارشناس ارشد مدیریت نوآوری وینوا
داخلی 1106

حامد لطفی

کارشناس بازاریابی
داخلی 1024

اطلاعات هویتی

نام حقوقی: صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان البرز
تاریخ ثبت: 99/06/26
کدپستی: 3197996590
شناسه ملی: 14009441425
شماره ثبت: 38797
پیمایش به بالا